Заповнити бриф
Logo

РЕШЕНИЯ ДЛЯ БИЗНЕСА

Кожен бізнес рано чи пізно приходить до розуміння того, що присутність в інтернеті сьогодні є обов'язковою вимогою для того, щоб ефективно вести свою діяльність і успішно розвиватися.

У кожній ніші є своя специфіка, в яку потрібно занурюватись та вивчати. Саме розуміння особливостей та деталей дасть можливість найбільш точно та правильно підібрати необхідні інструменти та канали для ведення вашої діяльності в онлайн-середовищі, а також спрогнозувати перспективу ключових показників.

Продажі — серце будь-якого бізнесу. Від того як, за допомогою яких маркетингових інструментів і технологій вибудувати продажі в компанії залежить успішність будь-якого бізнесу. І найкраще це зробить той бізнес, який проведе аналіз ринку, цільову аудиторію, вивчить попит, конкуренцію, розробить ефективну стратегію, підбере правильні інструменти та способи (канали) взаємодії зі споживачами. Сьогодні бізнес, присутній в інтернеті прагне автоматизації, ефективність якої має вимірюватися користю та видимими результатами.

Ми надаємо послуги у сфері digital-маркетингу на всіх стадіях ведення проекту, з індивідуальним підходом до кожного бізнесу. Від розробки стратегії, платформи бренду та сайтів до просування, реклами та управління репутацією. З кожним етапом ви можете ознайомитися в інформаційному блоці, розташованому нижче. Якщо у вас є питання, які ви хотіли б обговорити або з яких потрібна консультація спеціаліста SUKHOFF GROUP, залиште заявку у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами протягом найближчого часу.

ЕТАПИ БІЗНЕС-РОЗВИТКУ

Стратегія для бізнесу
Digital-брендінг
Дизайн
Сайти та web-додатки
Контент-маркетинг
Просування та реклама
Лідогенерація
Управління репутацією
Стратегія для бізнесу

Сьогодні інтернет – величезний комерційний майданчик для бізнесу. У цьому віртуальному світі тисячі каналів, інструментів та можливостей. І те, яким буде оптимальний план для вашого бізнесу, – визначає маркетингова стратегія. Її основне завдання полягає в стабільному розвитку бізнесу, популяризації продукту, послуги або самого бренду.

Digital-стратегія є докладною відповіддю на просте запитання: як бізнес може досягти максимальних результатів, використовуючи інформацію та технології, щоб підвищити свою прибутковість з урахуванням поточних можливостей?

SUKHOFF GROUP створить покрокову digital-стратегію для бізнесу. Ви точно знатимете:

 • які інструменти інтернет-маркетингу є оптимальними для вашого бізнесу
 • які канали ефективні для залучення клієнтів до вашого бізнесу
 • яка кількість часу та коштів знадобиться на побудову системи

Саме з Digital-стратегії починається ефективний розвиток бізнесу в онлайн-середовищі.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Digital-брендінг

Термін "бренд" багатьма ототожнюється з великим бізнесом. Але чи є необхідність у брендингу у бізнес-початківця?

Якісний брендинг сприяє продажу продуктів/послуг компанії.

Розвиток бренду має здійснюватися паралельно з розвитком вашого бізнесу, незважаючи на його вік та масштаб.

Зауважте, якщо потенційний клієнт не помічає для себе видимих ​​відмінностей продукту/послуги однієї компанії від продуктів/послуг іншої компанії, то він легко може переключитися на зовсім іншу компанію, чий бренд його зацікавить більше.

Хочете, щоб бізнес став пізнаваним і залучав більше потенційних клієнтів? Чи готові ефектно заявити про себе на ринку?

У SUKHOFF GROUP ми розробимо платформу вашого бренду, підкреслимо переваги та сконцентруємо увагу на унікальності, місії та цінностях компанії. Забезпечимо просування вашого бренду, який приверне увагу потенційних клієнтів, а разом із ним і продажу продуктів/послуг вашого бізнесу. Докладніше про брендинг.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Дизайн

Дизайн - це візуальна складова будь-якого бізнесу. Так чи інакше, бізнес змушений комунікувати зі своєю цільовою аудиторією та те, якою буде комунікація, визначає дизайн. "Зустрічають по одягу" - так можна висловити перше знайомство потенційних клієнтів з продуктами/послугами вашої компанії. І від того, як візуально компанія себе позиціонує, багато в чому визначить первинне ставлення клієнтів до цієї компанії.

Команда дизайнерів SUKHOFF GROUP готова допомогти вашому бізнесу у розробці таких візуальних рішень, як:

 • проектування інтерфейсів (UI/UX)
 • маркетинг-кит
 • комерційна пропозиція
 • дизайн E-mail листів
 • дизайн ілюстрацій
 • дизайн інфографіки

Зовнішній вигляд, зручність користування (практичність/ефективність) та емоції, що викликаються, — це основні принципи створення правильного та ефективного дизайну. Саме комплексний зв'язок перелічених вище складових створює позитивний маркетинговий результат.

Докладніше з послугами дизайну SUKHOFF GROUP ви можете ознайомитись тут.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Сайти та web-додатки

Сайт – це, по-перше, маркетинговий інструмент для ведення бізнесу в онлайн-середовищі, а по-друге, обличчя вашого бренду. Саме сайт повинен привернути увагу вашого потенційного клієнта і переконати, що саме до вас він повинен звернутися за тією чи іншою послугою/продуктом. Щоб досягти такого результату, сайт повинен відповідати певним рядом вимог, а саме:

 • мати сучасний, адаптивний і зручний дизайн користувача
 • утримувати єдину з вашим корпоративним стилем «ДНК»
 • мати правильну реалізацію програмної частини
 • включати зрозумілий і ціннісний для користувача контент
 • мати маркетингову складову з розрахунком на здійснення цільової дії

SUKHOFF GROUP спеціалізується на розробці сайтів та web-додатків, які генерують як заявки, так і продажі. Докладніше про створення сайтів та web-додатків.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Контент-маркетинг

Контент-маркетинг – невід'ємна маркетингова частина у сучасному бізнесі: саме завдяки текстовому супроводу здійснюються продажі товарів та послуг в онлайн-середовищі. Власник бізнесу зацікавлений у відвідуваності та продажах сайту, а також у його виході на лідируючі позиції в пошукових системах та рекламних показах.

Навіть якщо у вас немає копірайтера, хтось у будь-якому випадку повинен підготувати текстовий матеріал на сайт. Однак якість та затребуваність товару ніяк не скасовують і не можуть бути заміною інформативному текстовому супроводу продуктів вашої компанії.

Наше завдання — розробка досить зрозумілих і одночасно продаючих текстового супроводу, який приверне увагу потенційних клієнтів або користувачів вашого сайту та зацікавить їх у продуктах вашої компанії.

Напрями підготовки інформаційного матеріалу в SUKHOFF GROUP:

 • Тексти, що продають
 • Інформаційні статті
 • SEO-копірайтинг

Докладніше з цієї послуги ви можете ознайомитися на цій сторінці.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Просування та реклама

У зв'язку з постійним розвитком бізнесу в онлайн-середовищі, компанії стикаються з тим, що сайти та web-додатки потребують залучення нових заявок, клієнтів. І головні способи це зробити - контекстна реклама та пошукове просування (SEO).

SUKHOFF GROUP забезпечує результативне просування сайту в пошукових системах, де основний показник ефективності – зростання прибутку наших клієнтів. Послуги просування сайту вже дозволили масштабувати сотні підприємств. Ми допоможемо зробити ваш бізнес ефективнішим.

На контроль результатів та динаміки як SEO-просування, так і контекстної реклами вам знадобиться лише 1 година на місяць. Ви будете володіти повною інформацією про ефективність коштів, що витрачаються, на той чи інший вид просування в повному обсязі на основі щомісячного звіту.

Детальніше ознайомитися з контекстною рекламою і пошуковим просуванням (SEO) сайту можна тут. Якщо у вас залишилися питання, наш консультант з радістю на них відповість. Для цього ви можете скористатися формою зворотного зв'язку, розташованою праворуч.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Лідогенерація

Не секрет, що кожен бізнес зацікавлений у залученні нових клієнтів та підтримці зворотного зв'язку з існуючими.

У пошуках клієнтів в онлайн-середовищі власники бізнесу звертаються до маркетингових агенцій, а ті у свою чергу визначають інструменти та систему із залучення певної цільової аудиторії (лідів ), які зацікавлені у послугах/продуктах компанії.

Подібна зацікавленість може виявлятися у вигляді вказівки контактних даних на сайті, в анкеті або заявки на участь у заході, запиті на зворотний дзвінок. Так відвідувач вашого web-ресурсу (сайту) або передплатник вашої сторінки переходить до категорії «лід», стаючи покупцем, а вже з покупця — постійним клієнтом.

Докладніше про залучення потенційних клієнтів (лідів), воронки продажу та систему взаємодії з лідами ви можете ознайомитися, перейшовши сюди. Для більш детальної консультації залиште заявку у формі праворуч і спеціаліст SUKHOFF GROUP зв'яжеться з вами найближчим часом.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

Управління репутацією

Управління репутацією (SERM/ORM) — це комплекс робіт, основне завдання якого - формування та подальша підтримка сприятливого репутаційного поля компанії або бренду в онлайн-середовищі.

Припустимо, ваш потенційний клієнт або претендент на відкриту вакансію хоче дізнатися детальну інформацію про ваші продукти або послуги, і здійснить пошук в Яндекс, Google, 2GIS, ZOON або будь-якому іншому тематичному порталі. Що буде у видачі, яка відобразиться? Він побачить лише позитивну інформацію, позитивну та нейтральну чи один негатив? І найголовніше, як це відбивається на вашому бізнесі? Більше 60% користувачів читають відгуки про компанію та їх продукти/послуги від клієнтів та експертів перед тим, як зробити замовлення. Тому саме з репутації в інтернеті формується те чи інше відношення до компанії/продукту/послуги. Це той фундамент, з якого потрібно починати будувати маркетингову стратегію та наступні рекламні кампанії.

За допомогою управління репутацією в інтернеті, ми забезпечили стабільний потік заявок як на продукти, так і на послуги наших клієнтів. Ми пропонуємо унікальні рішення для кожної компанії/бренду, залежно від виду діяльності та ситуації, в якій він знаходиться.

КОНСУЛЬТАЦИЯ

НЕ ЗНАЄТЕ,
ЧИ ПОТРІБНІ ВАМ
НАШІ ПОСЛУГИ?

Кількість відвідувачів сайту за добу (од.):
15
Конверсія сайту (%):
50
Ваш середній прибуток з однієї угоди (грн.):
8500

Розрахуйте, який дохід ви отримаєте, замовивши
послуги просування в SUKHOFF GROUP

ВЫ ОТРИМАЄТЕ:

Заявок на добу:
8
Приблизний прибуток
за день:
50
Приблизний прибуток
за місяць:
8500

ПЕРЕВАГИ SUKHOFF GROUP

Аналіз ринку
Аналіз ринку
Аналізуємо ринок, знаходимо слабкі місця конкурентів
Поетапний план реалізації
Поетапний план реалізації
Детально, до днів прописуємо план та стратегію реалізації
Інструменти
Інструменти
Прописуємо всі важливі подробиці інструментів
Ефективність
Ефективність
Розробляємо KPI, які розраховують ефективність
Цілі і завдання
Цілі і завдання
Ставимо реальні цілі та визначаємо завдання
Створення брендів
Створення брендів
Покращуємо продукт, створюємо робочі бренди.

Переходимо
до дій

Залиште заявку зворотного зв'язку, ми зателефонуємо з вами та обговоримо варіанти ефективних digital-рішень для вашого бізнесу