Заповнити бриф
Logo

Стратегія для бизнесу

Digital-стратегія — це поетапний план розвитку бізнесу в онлайн-середовищі за допомогою інструментів інтернет-маркетингу, кінцевою метою якого є привернути увагу потенційних клієнтів до вашого продукту/послуги, підвищення впізнаваності бренду або збільшення кількості продажів.

Для реалізації цієї стратегії аналітики компанії SUKHOFF GROUP проводять наступний комплекс заходів:

  • дослідження ринку
  • вивчення цільової аудиторії
  • аналіз поточних конкурентів
  • виявлення конкурентних переваг
  • підбір цифрових (рекламних) каналів
  • визначення маркетингових інструментів
  • використання технологій та трендів в онлайн-середовищі

КОНЦЕПЦІЯ ПРОЄКТУ

Будуємо логіку точкової взаємодії з потенційними клієнтами через інструменти digital-маркетингу. Опрацьовуємо структуру від первинного контакту з аудиторією до кінцевих продажів, прописуємо етапи реалізації.

від 10000₴ / $250

МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Проводимо глибокий аудит поточного стану присутності вашої компанії в онлайн-середовищі. Аналізуємо сильні та слабкі сторони, використовувані інструменти, канали взаємодії, ставлення потенційного клієнта до компанії, попит, проводимо конкурентне порівняння.

від 20000₴ / $500

DIGITAL-СТРАТЕГІЯ

Поринаємо в специфіку бізнесу, вивчаємо всі сильні та слабкі сторони вашого продукту/послуги, вивчаємо ринок, формуємо портрет споживача та важелі впливу на його вибір. Будуємо покроковий план взаємодії з клієнтами аж до повторного продажу, позначаємо KPI.

від 40000₴ / $1000

Дії

Крок 1. Заповнюємо бриф
Крок 2. Зідзвонюємося в онлайні
Крок 3. Розробляємо пропозицію
Крок 4. Аналізуємо та виконуємо

Крок 1. Заповнюємо бриф

З брифу ми розпочинаємо знайомство з вашою компанією. Заповніть анкетні дані, дані про компанію, клієнтів і конкурентів, щоб наш фахівець міг вивчити базову інформацію для подальшого обговорення проекту та послуг, що вас цікавлять.
Заповнити бриф

Крок 2. Зідзвонюємося в онлайні

У телефонному режимі в зручний для вас час встановлюємо основні вимоги до цілей та завдань проекту, ставимо уточнюючі питання. За потреби погоджуємо зустріч з представником вашої компанії, зустрічаємося, обговорюємо проект, відповідаємо на ваші запитання.
Заповнити бриф

Крок 3. Розробляємо пропозицію

Після проведення зустрічі переходимо до розробки комерційної пропозиції з урахуванням ваших вимог до проекту. Складаємо поетапний план робіт із чіткими датами та часом реалізації, затверджуємо кінцеву вартість робіт. Підписуємо договір, розпочинаємо реалізацію.
Заповнити бриф

Крок 4. Аналізуємо та виконуємо

Залежно від цілей та завдань, передаємо проект на детальний аналіз фахівцям. Формуємо вимоги до проекту, складаємо технічне завдання, погоджуємо із вами. Приступаємо до виконання робіт, супроводжуючи проект на всіх етапах та взаємодіючи з вами з усіх подальших питань.
Заповнити бриф

ПЕРЕВАГИ SUKHOFF GROUP

Глубокий анализ
ГЛИБОКИЙ АНАЛІЗ
Вивчаємо поточний стан справ, присутність в онлайн-середовищі
Поэтапный план реализации
ЗАНУРЕННЯ В НІШУ
Знайомимося з особливостями та специфікою бізнесу
Преимущества и недостатки
СИЛЬНІ/СЛАБКІ СТОРОНИ
Аналізуємо бізнес, знаходимо сильні та слабкі сторони
Digital-стратегия
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН
Детально, до днів складаємо поетапний план реалізації
Виды инструментов
КОМПЛЕКС ІНСТРУМЕНТІВ
Прописуємо всі важливі подробиці інструментів
KPI digita-стратегии
КОНКРЕТНІ KPI
Встановлюємо показники, які розраховують ефективність

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СТРАТЕГІЮ

Сьогодні вся боротьба за клієнтів перейшла в онлайн середовище, і прибуток вашої компанії безпосередньо залежить від того, які методи роботи з клієнтами ви визначите. У digital маркетингу працює понад 1400 інструментів, і кожен можна використовувати зовсім по-різному. Для того, щоб зрозуміти, які з інструментів зможуть вирішити саме ваші бізнес-завдання - необхідно мати чіткий план дій, а саме – digital стратегію. Саме цей поетапний план з конкретними KPI дасть обґрунтовані відповіді на запитання: навіщо, кому, коли, що, де і як рекламувати, спираючись при цьому на об'єктивні дані про ринок, конкурентів, цільову аудиторію та бізнес в цілому.
Для створення оптимальної стратегії комунікації з фокусом на digital ми послідовно проходимо кожен із 6-ти етапів:
1. Огляд категорії
На даному етапі нам важливо зрозуміти патерни виробництва та споживання digital-контенту у вашій категорії, найкращі приклади просування. Ми також використовуємо звіти з трендів у digital, дослідження, огляди digital-кейсів.
2. Конкуренти в digital
Проводимо пошук та аналіз активностей ваших конкурентів у digital (сайти, групи в соц.мережах, додатки, а також джерела трафіку). Оцінюємо слабкі/сильні сторони комунікації та використання digital-майданчиків та каналів. Визначаємо вільні ніші.
3. Поведінка користувачів
Виявляємо інсайти аудиторії. Аналізуємо та вибудовуємо CJM (карту подорожі клієнта) у digital-середовищі. Виявляємо основні майданчики та інструменти для побудови: знання, розгляду, покупки, лояльності. Аналізуємо пошукові запити, пошукову видачу, обговорення у блогах та соцмережах.
4. Підхід до стратегії
Визначаємо основні напрями з вибудовування комунікації та донесення повідомлення до аудиторії через digital-канали на основі висновків перших трьох етапів.
5. Інструменти
Плануємо digital-інструменти з урахуванням шляхів користувача та їх ефективності щодо вирішення завдань бренду. Розподіляємо інструменти з урахуванням стандартної вирви користувача: знання, розгляд, купівля, лояльність.
6. Модель KPI
Визначаємо та фіксуємо KPI (ключові показники) за інструментами та прогнозуємо конверсії за показниками, пов'язаними із завданнями бренду. Кожен інструмент повинен мати прогнозне значення конверсії в KPI, що відповідає знанню, розгляду, купівлі, лояльності.
Головне: навіщо і чому ми розробляємо digital-стратегію. Стратегічний підхід до digital-маркетингу дозволяє уникнути маси безглуздих та дорогих дій. Таким чином ви зможете розробити детальний план робіт, який допоможе в вирішення конкретних бізнес-завдань. Обґрунтований план, де ви по кожному пункту зможете відповісти – навіщо і чому це робите, і будь-які ваші активності слугуватимуть конкретній меті, а не імітуватиме активність бренду в онлайні.
Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам. Фахівці SUKHOFF GROUP готові підтримати ваш проект, проконсультувати, допомогти з аудитом digital-маркетингу та створення нової стратегії.
СТРАТЕГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Бізнес під час другої хвилі обмежень

У нестабільній ситуації, що склалася, при пандемії бізнесу стає нелегко: він змушений постійно вивчати своїх потенційних клієнтів та їх потреби до усвідомлення ними власних потреб. У цій статті ми розповімо про те, до чого варто дослухатися вже зараз./p>

10 жовтня 2020
СТРАТЕГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Як ми купуватимемо онлайн до 2025 року

У найближчі 5 років прогнозується зростання інтернет-торгівлі більш як на 30%. До 2025 року все більше уваги з боку користувачів приділятиметься цінам, відгукам та можливості доставки в маленькі міста.

26 січня 2020

ЗАПИШІТЬСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ,
БЕЗКОШТОВНО

Спеціаліст нашої компанії зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань щодо надання послуг.