Заповнити бриф
Logo

Дизайн

Дизайн - це перше враження і не менше половини потенційного успіху. Це те, що дозволяє оцінити компанію у перші 2-3 секунди. Вкрай важливо показати дійсно гарний дизайн і викликати у відвідувача захоплення!

Замовляючи дизайн у SUKHOFF GROUP ви гарантовано отримуєте ефективне індивідуальне рішення, що позитивно впливає на конверсію у майбутньому.

Від логотипу до онлайн-продажів
Наш профіль, як постійно розвивається digital-агентства в Ростові-на-Дону: комплексні та індивідуальні рішення Digital-завдань для підприємств та приватних осіб.

Ми не просто розробляємо дизайн, ми підходимо до процесу як власники бізнесу — з увагою до всіх етапів проекту та високої концентрації на результаті. Надаємо digital послуги високого рівня як в Україні, так і по всьому світу.

Ваш проект буде результативним та прибутковим. Наша мета — вивести вас у лідери ринку та вичавити максимум із можливого.

ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСІВ

Проєктуємо взаємодію користувача з сайтом, додатком або сервісом та створюємо візуальні елементи, систему та прототип інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Пропрацюємо шлях користувача від точки входу до точки виходу, з пункту А до пункту Б.

від 20000₴ / $500

МАРКЕТИНГ-КІТ

Розробимо презентацію для ваших потенційних та діючих клієнтів, партнерів, постачальників як доказ того, що вони потребують послуг та товарів вашої компанії, комерційних взаємин, а рівень і якість цих послуг, товарів та взаємини дуже високі.

від 14000₴ / $500

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Викликаємо інтерес у потенційних клієнтів за допомогою ефективного дизайну на базі їх потреб та бажань, розкриваючи переваги компанії та мотивуючи зацікавлену особу до цільової дії: відгуку чи купівлі продукту/послуги.

від 8000₴ / $200

ДИЗАЙН E-MAIL ЛИСТІВ

Створюємо привабливу, функціональну та ефективну верстку e-mail листів, дотримуючись вимог цього формату. Розроблений нами лист буде доставлено та відображено у повній відповідності до дизайн-макету.

від 4000₴ / $100

ДИЗАЙН ІЛЮСТРАЦІЙ

У векторному форматі проектуємо та малюємо ілюстрації відповідно до технічного завдання. Створені нами ілюстрації є ефективним методом посилення інформації, що подається, а також емоційним важелем, що впливає на споживачів.

від 1600₴ / $40

ІНФОГРАФІКА

Візуалізуємо складні рішення чи бізнес-процеси просто та зрозуміло для людини, яка вперше зіткнеться з вашою пропозицією. Графічно підкреслюємо властивості продукту, складові або етапи використання, що спрощує сприйняття інформації глядачем.

від 4000₴ / $100

ДІЇ

Крок 1. Заповнюємо бриф
Крок 2. Здзвонюємося і зустрічаємося
Крок 3. Розробляємо пропозицію
Крок 4. Аналізуємо та виконуємо

Крок 1. Заповнюємо бриф

З брифу ми починаємо знайомство з вашою компанією. Заповніть анкетні дані, дані про компанію, клієнтів та конкурентів, щоб наш фахівець міг вивчити базову інформацію для подальшого обговорення проекту та послуг, що вас цікавлять.
Заповнити бриф

Крок 2. Здзвонюємося і зустрічаємося

У телефонному режимі у зручний для вас час встановлюємо основні вимоги до цілей та завдань проекту, задаємо уточнюючі питання. За потреби погоджуємо зустріч з представником вашої компанії, зустрічаємося, обговорюємо проект, відповідаємо на ваші запитання.
Заповнити бриф

Крок 3. Розробляємо пропозицію

Після проведення зустрічі переходимо до розробки комерційної пропозиції з урахуванням ваших вимог до проекту. Складаємо поетапний план робіт із чіткими датами та часом реалізації, затверджуємо кінцеву вартість робіт. Підписуємо договір, розпочинаємо реалізацію.
Заповнити бриф

Крок 4. Аналізуємо та виконуємо

Залежно від цілей та завдань, передаємо проект на детальний аналіз фахівцям. Формуємо вимоги до проекту, складаємо технічне завдання, погоджуємо із вами. Приступаємо до виконання робіт, супроводжуючи проект на всіх етапах та взаємодіючи з вами з усіх подальших питань.
Заповнити бриф

ПЕРЕВАГИ SUKHOFF GROUP

Анализ рынка
ПОВНИЙ ЦИКЛ
Від дизайну до продажу. Повний супровід на всіх етапах.
Поэтапный план реализации
МАРКЕТИНГОВИЙ ПІДХІД
User-friendly дизайн, заснований на UI/UX-стандартах.
Инструменты
КОНВЕРСІЙНІСТЬ
Створюємо дизайн, що впливає на генерацію заявок.
Эффективность
ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ
Розробляємо унікальну візуалізацію для вашого бренду.
Цели и задачи
ВАРІАТИВНІСТЬ
Пропонуємо декілька рішень на стадії прототипування.
Создание брендов
МАСШТАБОВАНІСТЬ
Розширюємо дизайн, базуючись на існуючих розробках.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДИЗАЙН

В SUKHOFF GROUP ми розробляємо такий дизайн, який спричинить вашого потенційного клієнта зробити замовлення саме у вас. Крім ексклюзивності, дизайн повинен повністю відповідати сфері діяльності компанії та формувати в очах споживача надійність та довіру. Створюючи перше позитивне враження, дизайн викликає бажання співпрацювати саме з вашою компанією. Завдяки дизайну створюється позитивна атмосфера сприйняття бренду, а також товарів та послуг, що надалі конвертується в успішну угоду.
Бренд зустрічають по одязі. Відвідувач, який вас побачив або зайшов до вас на сайт вперше, повинен відчути себе комфортно і отримати зрозумілу інформацію, відображену в деталях дизайну. Саме дизайн утворює комплексне враження про продукт чи послугу, формуючи власне уявлення про якість, надійність та відповідність шуканим критеріям.
Послуги нашої digital-агенції включають дизайн за такими напрямками:
  • проектування інтерфейсів (UI/UX)
  • маркетинг-кіт
  • комерційна пропозиція
  • e-mail листа
  • ілюстрації
  • інфографіка
Звертаючись за розробкою дизайну до нас, ви отримуєте відповідний трендів, ексклюзивний та неповторний дизайн, який зверне на себе увагу потенційних клієнтів та переведе їх у категорію постійних клієнтів. Завдяки якісному та креативному рішенню ви виділятиметеся у своїй ніші, завойовуючи увагу вашої аудиторії.
ДИЗАЙН

Mobile first дизайн інтерфейсів

Mobile first концепція сьогодні закладається у більшість сайтів. Якщо перекласти дослівно, то звучатиме приблизно так: «мобільні пристрої насамперед». Прогрес мобільних гаджетів у повсякденному житті досягає максимальних...

12 квітня 2021
ДИЗАЙН

Аддикція vs лояльність, методики дизайну

Сьогодні слово "адикція" практично зіпсувалося в псевдонаукових розмовах. У випадках, коли аддикіцію ототожнюють з такими словами як залежний або...

21 грудня 2020

ЗАПИШІТЬСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ,
БЕЗКОШТОВНО

Спеціаліст нашої компанії зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань щодо надання послуг.