Заповнити бриф
Logo

Digital-брендінг

Розробка нового бренду – складний та ресурсомісткий процес, що вимагає детального підходу. Ви хочете, щоб бренд був успішним, ефективним та привертав увагу? Фахівці SUKHOFF GROUP з радістю вам у цьому допоможуть.

Для чого необхідна розробка бренду?
Бренд - це "компанія очима вашого споживача", це сукупність вашого іміджу, цінності та надійності. У бренді формуються всі очікування щодо вас ваших покупців. Саме бренд привертає увагу і створює перше враження, він же надалі формує бажання споживачів звертатися за послугами чи продуктами саме до вас, а не до ваших конкурентів.

У якісному брендингу полягає більше половини успіху компанії, їх продуктів та послуг, адже саме за брендом вас шукатиме ваш споживач.

КОМПЛЕКСНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Наші маркетологи проведуть комплексний аналіз Вашого бренду та розроблять індивідуальну стратегію його вдосконалення чи побудови бренду з нуля. Ми виведемо Вашу компанію на новий рівень.

від 6000₴ / $150

ПЛАТФОРМА БРЕНДУ

Розробимо паспорт бренду та набір тверджень, що складаються з атрибутів бренду, а також місії та бачення бренду, обіцянок бренду, суті бренду та його цінностей, раціональних та емоційних переваг для цільової аудиторії.

від 20000₴ / $500

НЕЙМІНГ ТА СЛОГАН

Придумаємо звучне ім'я, що максимально чітко відображає суть того, що носить це ім'я, пояснимо, як це ім'я використовувати і з чим поєднувати. Підсумовуємо переваги предмета маркетингу для створення короткого повідомлення, яке легко сприймалося б і запам'ятовувалося.

від 10000₴ / $250

ЛОГОТИП

За допомогою унікального графічного знака (малюнку), шрифтового написання або поєднання графічного знака та шрифтового написання донесемо до цільової аудиторії ідею та унікальність вашої компанії.

від 10000₴ / $250

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

За допомогою візуалізації зробимо продукти/послуги вашої компанії відомими та відмінними від товарів інших фірм, підвищимо конкурентні переваги, рекламний ефект.

від 30000₴ / $750

БРЕНДБУК

Підготуємо документ, що поєднує цілі компанії для підтримки вигідного іміджу та реалізації брендингу товару, послуги чи компанії загалом. Такий формат дозволить побудувати сильну команду, яка працює для побудови довгострокових та взаємовигідних відносин як з клієнтами, так і з партнерами.

від 41500₴ / $1500

Дії

Крок 1. Заповнюємо бриф
Крок 2. Здзвонюємося і зустрічаємося
Крок 3. Розробляємо пропозицію
Крок 4. Аналізуємо та виконуємо

Крок 1. Заповнюємо бриф

З брифу ми розпочинаємо знайомство з вашою компанією. Заповніть анкетні дані, дані про компанію, клієнтів і конкурентів, щоб наш фахівець міг вивчити базову інформацію для подальшого обговорення проекту та послуг, що вас цікавлять.
Заповнити бриф

Крок 2. Здзвонюємося і зустрічаємося

В онлайн режимі у зручний для вас час встановлюємо основні вимоги до цілей та завдань проекту, ставимо уточнюючі питання. За потреби погоджуємо зустріч з представником вашої компанії, зустрічаємося, обговорюємо проект, відповідаємо на ваші запитання.
Заповнити бриф

Крок 3. Розробляємо пропозицію

Після проведення зустрічі переходимо до розробки комерційної пропозиції з урахуванням ваших вимог до проекту. Складаємо поетапний план робіт із чіткими датами та часом реалізації, затверджуємо кінцеву вартість робіт. Підписуємо договір, розпочинаємо реалізацію.
Заповнити бриф

Крок 4. Аналізуємо та виконуємо

Залежно від цілей та завдань, передаємо проект на детальний аналіз фахівцям. Формуємо вимоги до проекту, складаємо технічне завдання, погоджуємо із Вами. Приступаємо до виконання робіт, супроводжуючи проект на всіх етапах та взаємодіючи з вами з усіх подальших питань.
Заповнити бриф

ПЕРЕВАГИ SUKHOFF GROUP

Четкое позиционирование
ЧІТКЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ
Позиціонування вашого бренду так, щоб вибирали саме вас.
Узнаваемость
ВПІЗНАВАНІСТЬ
Підвищуємо впізнаваність вашого бренду у digital просторі.
Отличие от конкурентов
ВІДМІННІСТЬ ВІД КОНКУРЕНТІВ
Допомагаємо диференціюватись серед конкурентних компаній.
Долгосрочные отношения с клиентами
ДОВГОТЕРКОВІ ВІДНОСИНИ
Налаштовуємо зв'язок із клієнтами на тривалі стосунки.
Рост и развитие компании
РОЗВИТОК КОМПАНІЇ
Підвищимо впізнаваність, допоможемо зрости.
Устойчивость бизнеса
СТІЙКІСТЬ БІЗНЕСУ
З брендингом ви будете гнучкішими до будь-яких змін.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО БРЕНДІНГ

Ми надаємо послуги створення брендингу таким чином:
  • Досліджуємо ринок, проводимо позиціонування вашої компанії. Вивчаємо цільову аудиторію та поточних конкурентів. Виявляємо переваги та особливості, завдяки яким завоюємо увагу та любов споживачів.
  • Приступаємо до розробки фірмового стилю. Підбираємо варіанти неймінгу та слогану, розробляємо логотип. Компанія має бути максимально впізнаваною з першого слова, з першого погляду.
  • Підготовляємо брендбук — основний документ, що містить детальну інформацію про розроблений бренд.
  • Якщо є потреба, індивідуалізуємо товари та послуги, реєструючи розроблений товарний знак.
  • В результаті у вас виявиться молодий бренд, якому необхідна буде реклама та просування. Це вимагає певної стратегії, і ми надамо її.
  • Маркетолог компанії SUKHOFF GROUP докладно розпише всі етапи, які зроблять ваш молодий бренд відомою торговою маркою.
  • Але не варто думати, що все відбудеться в одну мить. Навіть найякісніший проект потребує часу. Ми не скажемо, скільки його потрібно. Але гарантуємо, що скоротимо період порівняно із проектами конкурентів.
Створення бренду в SUKHOFF GROUP
Яку б вартість не складала розробка бренду, на чомусь завжди хотітиметься заощадити. Але в такому випадку варто порахувати можливі втрати, якщо торгова марка не працюватиме. Цифри можуть сягати сотень тисяч і навіть мільйонів рублів.
Спеціалісти компанії SUKHOFF GROUP – досвідчені люди з величезним творчим потенціалом. Якщо ви бажаєте замовити брендинг, ми підберемо тих, хто найкраще підходить для створення вашої торгової марки. У штаті: маркетологи, дизайнери, розробники та копірайтери. Ми знаємо тонкощі та розуміємо, як зробити вас успішним.
Ми не обіцяємо швидку розробку бренду, але виконаємо нашу роботу якісно. Хочете, щоб бренд продавав і був пізнаваний, тоді ми чекаємо на вас!
DIGITAL-БРЕНДИНГ

Digital-брендинг: коротка інструкція із застосування

У цій статті ми розповімо про те, що таке digital-брендинг і як його правильно робити. А також про його переваги, сильні/слабкі сторони і, звичайно, про його користь для вашого бізнесу.

19 грудня 2020
DIGITAL-БРЕНДИНГ

Малий бізнес, але великий бренд

Для початку варто розібратися в тому, навіщо компанії бренд і чи потрібен він взагалі. Достатньо визначитися із підприємством як типом бізнесу. Існує негласний поділ на два типи...

19 грудня 2020

ЗАПИШІТЬСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ,
БЕЗКОШТОВНО

Спеціаліст нашої компанії зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань щодо надання послуг.