Заповнити бриф
Logo

Сайти та web-додатки

Розробка сайту – це багатоетапний процес, що виходить за межі програмування та верстки. Для досягнення поставленої мети, потрібна ціла команда, що складається з аналітиків, маркетологів, дизайнерів, фахівців з верстки (front-end) та розробки програмної частини (back-end), а також копірайтер та SEO-фахівець, залежно від складності поставленого завдання та особливості ресурсу.

Кожен бізнес має певні цілі та завдання, які сайт повинен вирішувати. Наприклад: для привернення уваги, для рекламної діяльності, для збору заявок/контактних даних, для збільшення клієнтської бази/продажів або просто для підтримки іміджу.

Щодня сотні тисяч людей перебувають у пошуку необхідних їм товарів та послуг, використовуючи пошукові системи, соціальні мережі, рекламні банери та інші джерела. У зв'язку з високою конкуренцією в багатьох сегментах кожна компанія бореться за увагу потенційного клієнта, роблячи свій сайт максимально зручним і зрозумілим для кінцевого споживача. І для того, щоб саме на вашому сайті зацікавлена ​​людина залишила свої контактні дані або звернулася за послугою, ресурс необхідно зробити максимально якісним, зручним та корисним з погляду потенційного клієнта.

Простими словами, у кого найбільш ефективний за всіма параметрами сайт, той і володіє базою клієнтів, замовленнями і продажами. Чи складна розробка сайту? – Так! Але, це багаторазово окупна інвестиція з гарною перспективою.

Односторінковий сайт

Підготуємо висококонверсійний односторінковий сайт під вашу сферу діяльності. Проробимо маркетингову частину від точки входу потенційного клієнта на сайт до точки виходу.

від 40000₴ / $1000

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Створимо сайт-представництво вашої компанії в онлайн-середовищі у повній відповідності до фірмового стилю, цілей та завдань компанії.

від 120000₴ / $3000

САЙТ-КАТАЛОГ

Розробимо зручну та зрозумілу потенційним клієнтам платформу з каталогом ваших товарів та послуг. Вибудуємо логіку взаємодії споживача з ресурсом, цим мотивуючи їх до здійснення цільового впливу.

від 280000₴ / $7000

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Проведемо дослідження взаємодії споживача з вашою нішою, визначимо точки контакту та точки впливу, розробимо ефективний та продає онлайн-магазин з повним набором необхідного функціоналу.

від 400000₴ / $10000

E-COMMERCE СИСТЕМА

Вивчаємо ваш проєкт, аналізуємо психологію взаємодії цільової аудиторії з компанією для посилення рекламного ефекту. Вибудовуємо концепцію та прототип, виводячи основні KPI проєкту та визначаючи структуру майданчика. Реалізуємо інтерфейс та програмну частину, підтримуємо та масштабуємо.

від 600000₴ / $15000

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Здійснюємо технічну підтримку всіх розроблених сайтів та web-додатків, надаємо послуги додаткових робіт. Залежно від запитів, ведемо та масштабуємо вже існуючі проєкти.

від 4000₴ / $100

ПЛАН ДІЙ

Крок 1. Розробка стратегії
Крок 2. Розробка дизайну
Крок 3. Програмування
Крок 4. Підключення сервісів
Крок 5. Забезпечення безпеки
Крок 6. Запуск та підтримка

Крок 1. Розробка стратегії

Перед початком розробки сайту вивчаються особливості товарів та послуг. Проводиться детальне дослідження ринку та розробляється стратегія, що дозволяє запустити успішний проєкт. Аналітики складають план, за яким розроблятиметься сайт. Аналізуються конкуренти, вивчаються їх особливості для складання унікальної пропозиції та випередження щодо якості та ефективності сайту.
Заповнити бриф

Крок 2. Розробка дизайну

Починається етап створення веб-сайту. Розробляється індивідуальний дизайн, враховуються особливості продукту та послуги. Завдяки докладному аналізу конкурентів та ринку, дизайнери визначають найвигідніше оформлення сайту. Створюється єдиний стиль фірми, що підкреслює особливості. Бренд набуває впізнаваності в онлайн-просторі. Використовуються фірмові кольори та елементи. Проробляються всі деталі, проводиться UX Design, UI Design, Front-end/Верстка.
Заповнити бриф

Крок 3. Програмування

Після затвердження дизайну спеціалісти приступають до технічного створення веб-сайту. Основне завдання – зробити його зручним та швидким, привабливим та впізнаваним. Програмісти втілюють дизайнерський проєкт у реальність, створюючи робочу конструкцію. Під час розробки сайту неодноразово проводиться тестування, усуваються неточності. Наше завдання – надати швидкий та стильний ресурс, який відповідає всім необхідним параметрам для залучення клієнтів та підвищення продажів.
Заповнити бриф

Крок 4. Підключення сервісів

На цьому етапі проводиться інтеграція CRM/ERP. Якщо спочатку вона була відсутня, створюються бази даних. Також підключаються всі необхідні послуги, затверджені в стратегії розробки сайту. Підключаються платіжні системи та інші необхідні програми. Також на даному етапі вони тестуються, проводиться аналітика для визначення ефективності та швидкості роботи. Сайт перевіряється на юзабіліті (зручність використання).
Заповнити бриф

Крок 5. Забезпечення безпеки

Підключаються сервіси, які забезпечують безпеку сайту. Встановлюється антивірус, тестується захист, проводиться докладний моніторинг використання ресурсу, визначаються та усуваються слабкі місця. Ваш бізнес отримує захист в онлайн-просторі. Створюються резервні копії та вживаються інші заходи, що дозволяють повністю захистити сайт від злому та пошкоджень.
Заповнити бриф

Крок 6. Запуск та підтримка

Після всіх етапів розробки сайту проводиться ще одне тестування, після чого він вирушає до релізу. Сайт запущено, і бізнес починає активно працювати. Завдяки SEO-оптимізації, якісному дизайну, швидкісній роботі та безпечному використанню сайт виводиться в ТОП позиції. Також наша компанія забезпечує технічну підтримку 24/7, проводиться моніторинг доступності та безпеки. Ми завжди готові допомогти.
Заповнити бриф

ПЕРЕВАГИ SUKHOFF GROUP

Анализ рынка
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Поєднуємо простоту, унікальність та візуальну привабливість
Поэтапный план реализации
СТАНДАРТИ БЕЗПЕКИ
Забезпечуємо захист даних, усуваємо прогалини безпеки
Инструменты
БЕЗПЕРЕБІЙНА РОБОТА
Використовуємо надійні сервери для безперебійної роботи сайту
Эффективность
МАСШТАБОВАНІСТЬ
Розробляємо багаторівневі веб-проєкти та оптимізуємо БД
Цели и задачи
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Використовуємо сучасні технології в розробці
Создание брендов
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Створюємо сайти, що працюють на будь-яких пристроях

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РОЗРОБКУ

Що потрібно знати перш ніж замовити розробку сайту в Україні?
Необхідно визначити, який саме сайт вам потрібен, які цілі та завдання він має вирішувати. Це досить ємне питання, за яким необхідна консультація фахівця. Щоб зробити ваш сайт максимально ефективним, ми вивчаємо вашу нішу, продукт/послугу та цільову аудиторію, для якої розробляється сайт. Це важливий комплекс робіт, який визначає, яким саме має бути ресурс, щоб максимально привернути увагу потенційних клієнтів, зацікавити їх у вашому продукті чи послузі, а також домогтися того, щоб вони здійснили покупку. Сьогодні недостатньо мати сайт, який буде кращим, ніж у конкурента. Сьогодні потрібно мати сайт, який буде найкращим для вашого клієнта.
Які сайти та web-додатки ми розробляємо?
Все залежить від типу проєкту, що розробляється. Наприклад, односторінкові сайти обходяться без складного функціоналу реалізації, основний акцент робиться на дизайн і контент, а для e-commerce сфери програмна реалізація та інтеграція з сервісами відіграють важливу роль. Щоб докладніше розібратися у створенні, розглянемо основні типи ресурсів.
Корпоративний сайт
Представництво компанії в онлайн-середовищі, призначений для збільшення охоплення бренду, залучення клієнтів та формування іміджу. Основний упор робиться на дизайн та унікальність. Складність розроблення визначається вимогами замовника.
Інтернет-магазин
Багатосторінковий сайт зі складною програмною реалізацією, інтеграцією з платіжними системами, системами обліку та системами взаємодії з клієнтами (CRM). Дозволяє здійснювати торгівлю в онлайн-середовищі.
E-commerce система
Сайт, що виконує ряд завдань відразу кількох типів веб-ресурсів. Такі проєкти не мають обмежень у наборі функцій та розробляються під вирішення конкретних бізнес-завдань. Ресурс може бути одночасно і продавцем, і інформаційним, і презентаційним, і іміджевим. Може бути як засобом спілкування між користувачами, так і майданчиком для збору заявок і контактних даних, але навіть цим проєкт не обмежується.
Розробка кожного з перерахованих вище видів сайту вимагає професійних навичок. Для цього у нас має бути єдине розуміння цілей та завдань ресурсу, що розробляється нами. Для цього наші спеціалісти зв'яжуться з вами для детального обговорення особливостей проєкту.
Розробка сайтів під ключ у SUKHOFF GROUP – що це?
Розробка від початкового проєктування до запуску та масштабування сайту, де всі роботи виконуються лише нашою командою. Такий формат взаємодії можливий, якщо замовник готовий працювати з однією компанією-підрядником з усіх питань реалізації проєкту. Вся робота від проєктування до запуску, підтримки та масштабування виконується у SUKHOFF GROUP. З подальшим підключенням рекламних каналів та залучення трафіку на сайт. Від замовника необхідні лише узгодження проєкту та своєчасний вихід на зв'язок з питань, що виникають. Такий спосіб розробки набагато ефективніший за співпрацю з окремими фахівцями або компаніями-підрядниками з різних сфер.
Терміни та вартість розробки – від чого залежать?
Створення будь-якого ресурсу визначається часом, який витрачається командою фахівців на його розробку. Чим складніший проєкт, тим більші терміни та вартість його розробки. Але й ефективність такого проєкту в рази краща, ніж швидкі чи шаблонні рішення.

Для попереднього розрахунку вартості сайту та термінів його створення вам доведеться сформувати список вимог до нього та заповнити наш бриф на цій сторінці. Після чого наш проєкт-менеджер з командою розробників зроблять оцінку складності та тривалості розробки. Попередній прорахунок до початку робіт вам допоможе зробити наш фахівець.
Як замовити створення сайту або web-програми в SUKHOFF GROUP?
    Для обговорення деталей проєкту, ви можете зв'язатися з нашим спеціалістом одним із зручних для вас способів:
  • за номером телефону: +380 (66) 03-05-001
  • електронною поштою: info@sukhoff.com;
  • залишивши заявку в будь-якій зручній формі зворотного зв'язку.
У SUKHOFF GROUP ви можете замовити розробку проєктів будь-якої складності.
САЙТИ ТА ВЕБ-ДОДАТКИ

Як сайт сприяє просуванню бренду

Онлайн-середовище є унікальним простором для просування ваших товарів/послуг, адже саме тут можна знайти цільову, релевантну вашій сфері діяльності аудиторію.

10 жовтня 2020
САЙТИ ТА ВЕБ-ДОДАТКИ

Як за 10 хвилин отримати кошторис на сайт

Хочете швидко дізнатися ціну свого майбутнього сайту? Скористайтеся нашою покроковою інструкцією та дайте відповідь на всі запитання.

10 жовтня 2020

ЗАПИШІТЬСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ,
БЕЗКОШТОВНО

Спеціаліст нашої компанії зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань щодо надання послуг.