Заповнити бриф
Logo

Компанія

SUKHOFF GROUP – команда молодих та енергійних однодумців, зацікавлена ​​у створенні унікальних та ефективних рішень під кожен тип бізнесу наших клієнтів. В основі нашого підходу до розробки та залучення цільового трафіку лежить маркетинг. На ньому базуються всі наші послуги. Від стратегії до лідогенерації та продажу.

Без маркетингу немає ні ефективних продажів, ні ефективної взаємодії зі споживачами.

Будь-які інструменти, будь то сайт, інстаграм-аккаунт, брошура з шикарним дизайном або будь-який вид реклами, не матимуть успіху без ретельно опрацьованої маркетингової стратегії. Якщо ми розпочинаємо розробку, то в першу чергу це означає, що ми розробляємо digital-продукт максимально орієнтований на залучення та утримання потенційного клієнта.

Весь план подальших робіт ми вибудовуємо на аналізі необхідних складових показників, залежно від вибраних послуг. Ми маємо одну основну мету – залучити нових клієнтів у ваш бізнес, утримати поточних та повернути тих, які з певних причин перестали користуватися продуктами чи послугами вашої компанії. Якими саме інструментами та рекламними каналами – підкаже наш аналітик. У кожній галузі та сфері діяльності потрібен свій індивідуальний підхід. І, якщо ще вчора достатньо було зробити сайт і запустити рекламу плюс/мінус як у конкурента, ви вже могли мати успіх, то сьогодні потрібно диференціюватися, мати власну унікальну торгову пропозицію та чітко визначену цільову аудиторію.

Звертаючись за послугами до нас, ви отримуєте гарантоване рішення для ефективного ведення вашої діяльності в інтернеті.

Місія та підхід

Місія SUKHOFF GROUP – створення найбільш ефективного рішення для просування вашого бізнесу в інтернеті.
Залежно від цілей та бюджету вашої компанії ми сформуємо для вас найкращу пропозицію.


З нами ви інвестуєте у майбутнє своєї компанії!

РОЗРОБКА

Складаємо детальний план реалізації проекту, розробляємо технічне завдання та прототип, закладаємо маркетинговий фундамент. Створюємо зручний та привабливий дизайн, верстку, програмну частину та контент, підбираємо технології реалізації.

МАРКЕТИНГ

Проводимо аналіз усіх необхідних цільових показників для діяльності вашої компанії, розробляємо digital-стратегію. Залежно від інструментів та каналів взаємодії з потенційними клієнтами, визначаємо маркетингову структуру.

ПРОДАЖІ

Наводимо цільову аудиторію із різних джерел трафіку, підвищуємо конверсію сайту та інші цільові показники. Розробляємо вирву продажів, інтегруємо CRM-систему, налаштовуємо віджети зворотного зв'язку, аналізуємо дзвінки у відділі продажів, посилюємо лояльність до бренду.

Ми запрошуємо вас до обговорення вашого проєкту. Поговоримо про стратегію, складемо покроковий план дій абсолютно безкоштовно!

Ми в Instagram